• Любисан Еко

Любисан Еко

Наявність:
В наявності
Артикул:
Санфорт-П
Виробник:
Санфорт-П
5/5 (2 відгуків) Написати відгук

Опис

Порошок від білого до світло-рожевого кольору з трав’яним запахом.

Склад

1 кг препарату містить діючу речовину:

0,3 % активний хлор (у вигляді хлораміну Т).

Допоміжні речовини: мінеральна основа (сполуки міді, цинку, заліза, кальцію, кремнію, фосфору), каолін, цеоліт та ефірні олії (тимолова олія або евкаліптова олія).

Фармакологічні властивості

Засіб дезінфікуючий „ЛЮБИСАН ЕКО” проявляє бактерицидні властивості щодо ряду грамнегативних та грампозитивних бактерій, у тому числі Salmonella, Pasteurella, Haemophylus, Staphylococcus, Streptococcus, Pseudomonas, Proteus, Escherichia coli, включаючи збудники туберкульозу (M. tuberculosis, M.fortuitum, M.bovis); проявляє бактерицидну дію щодо збудника некробактеріозу Fusobacterium necroforum; фунгіцидні властивості щодо Aspergillus spp.; віруцидну дію, у тому числі щодо вірусів грипу птахів типу A (H5N2, H7N1), Coronavirus, Parvovirus, Rotavirus, Enterovirus та спороцидні властивості щодо Bacillus spp.

Препарат має абсорбуючу дію (абсорбує вологість у місцях застосування), поглинає запахи аміаку, сірководню, метану та інших шкідливих виділень і газів; володіє репелентними властивостями - відлякує дорослих комах та знищує личинки мух.

Застосування

Засіб призначений для проведення дезінфекції і санації виробничих, побутових, допоміжних приміщень та обладнання у тваринницьких господарствах і пташниках, приміщень та обладнання цирків та зоопарків, санітарно-забійних пунктів, автомобільного транспорту, що використовується для перевезення тварин, а також для проведення вимушеної дезінфекції вищевказаних об’єктів при виникненні інфекційних захворювань.

Дозування

Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об’єктів знезараження шляхом рівномірного посипання поверхні дезінфікуючого об’єкту з розрахунку 50­100 г/м2.

Перед посадкою птиці або вводом тварин у приміщення препарат застосовують у дозі 100 г/м2 протягом 2-3 діб, а потім один раз на тиждень у дозі 50 г/м2 в присутності тварин.

У тваринницьких приміщеннях з глибокою підстилкою, перед її поновленням, рекомендується застосування препарату в максимальній дозі - 100 г/м2 один раз на тиждень.

У секторах для опоросу свиноматок засіб застосовується напередодні опоросу з розрахунку 100 г/м2, потім на наступний день і далі 1 раз на тиждень з розрахунку 50 г/м2.

У секторах дорощування відлучених поросят і відгодівлі обробку проводять напередодні вводу тварин з розрахунку 100 г/м2 і далі 1 раз на тиждень з розрахунку 50 г/м2.

При виникненні вогнищ захворювання препарат застосовують щодня після ретельного прибирання приміщення з розрахунку 100 г/м2 до зникнення захворювання і далі 1 раз на тиждень з розрахунку 50 г/м2.

Для профілактики туберкульозу, попередження виникнення неспецифічних реакцій на туберкулін засіб застосовують регулярно методом рівномірного посипання по поверхні підлог, кормових і гнойових проходів, підсобних приміщень з інтервалом 6-7 діб з розрахунку 100 г/м2.

Для профілактики копитної гнилі та захворювань копит у великої рогатої худоби при прив'язному утриманні, стійла регулярно обробляють препаратом з розрахунку 100 г/м2 з інтервалом 6-7 діб.

При безприв'язному утриманні корів, для профілактики захворювань копит, у проході до доїльного залу встановлюють ванну (бетонне углубления не менше 2,5 м в довжину), в яку засипають шар засобу. По мірі проходження тварин через ванну, засіб підсипають. Допускається

опилення кінцівок і копитного рогу засобом 1 раз на 3-4 доби. Підлоги в секціях для утримання тварин обробляють препаратом з розрахунку 50-100 г/м2 1 раз на 7 діб.

На важко доступні поверхні (сітчасті елементи, непофарбоване дерево та інші) засіб наносять із розрахунку 100 г/м2 у 2-3 прийоми.

У місцях тимчасового утримання тварин (місця злучки, приміщення для тварин, вигульні майданчики та ін.) засіб застосовують 1 раз на тиждень у дозі 50 г/м2.

Транспортні засоби, що використовуються для перевезення тварин та птиці проходять обробку в дозі 50 г/м2 перед початком транспортування.

Протипоказання

Немає.

Застереження

Не застосовувати з іншими деззасобами, особливо з каустичною содою, вапном та іншими лужними розчинами.

Усі роботи з препаратом слід проводити в засобах індивідуального захисту (респіратори, гумові рукавички, захисні окуляри, захисний одяг). У випадку подразнення очей або епідермісу при проведенні дезінфекції, необхідно промити місце подразнення великою кількістю води.

Форма випуску

Паперові мішки по 10 кг.

Зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 5°С до 25°С в сухому захищеному від світла місці та відносній вологості не більше 75%.

Термін придатності

 2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Написати відгук