ДіДеСан Йодум - DiDeSan Iodum- багатофункціональна санітарно-дезінфікуючо- дезодоруюча суміш

Наявність:
В наявності
Артикул:
PrimeFeed
Виробник:
PrimeFeed
5/5 (1 відгуків) Написати відгук

Опис

Суміш в кольоровій гамі від світло-сірого до сірого.

Склад

Містить трийодметан, мінеральні інгредієнти (з’єднання міді, цинку, заліза, кальцію, фосфору, кремнію), алюмосилікати, ефірні олії (евкаліпт, жасмін та інші)..

Фармакологічні властивості

Є високоефективним дезинфікуючим і таким, що дезодорує засобом; справляє виражену бактерицидну,противірусну, протигрибкову та ларвіцідну дію. Встановлена висока ефективність суміші проти таких

збудників як: Aspergillus spp., Salmonella spp., Escherichia coli., Haemofillus spp., Staphylococcus spp., Parvovirus., Pasteurella spp., Mycoplasma spp., Coronavirus., Streptococcus spp., Eimeria spp.

Препарат має абсорбуючу дію (абсорбує вологість у місцях застосування), поглинає запахи аміаку, сірководню, метану та інших шкідливих виділень і газів; володіє репелентними властивостями - відлякує дорослих комах та знищує личинки мух.

Застосування

Засіб призначений для проведення дезінфекції і санації виробничих, побутових, допоміжних приміщень та обладнання у тваринницьких господарствах і пташниках, приміщень та обладнання цирків та зоопарків, санітарно-забійних пунктів, автомобільного транспорту, що використовується для перевезення тварин, а також для проведення вимушеної дезінфекції вищевказаних об’єктів при виникненні інфекційних захворювань. 

Дезінфекція та санітарна обробка приміщень і обладнання тваринницьких ферм, пташників, хутрових звірів осушувач підстилки, обробка («купання») новонароджених поросят та ін.

Дозування

Препарат можна застосовувати у присутності тварин та птиці, після проведення початкової механічної очистки приміщення або безпосередньо наносити на підстилку та забруднені чи вологі місця, шляхом розсипання з розрахунку:

- 50÷100 г на 1 м2 раз в тиждень.

На об’єктах з низьким рівнем гігієни:

- 50÷100 г на 1 м2 2-3 рази на тиждень.

У приміщеннях з глибокою підстилкою, перед її поновленням:

- 100 г на 1 м2.

Протипоказання

Немає. Препарат не має періоду каренції. Не шкідливий для довкілля.

Застереження

Не застосовувати з іншими деззасобами, особливо з каустичною содою, вапном та іншими лужними розчинами.

Форма випуску

Мішки по 10 кг та 20 кг

Зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 5°С до 25°С в сухому захищеному від світла місці та відносній вологості не більше 75%.

Термін придатності

 2 роки.

Написати відгук