• Драксин розчин для ін’єкцій

Драксин розчин для ін’єкцій

Наявність:
В наявності
Артикул:
Zoetis
Виробник:
Zoetis
ще не оцінено Написати відгук

Склад:

100 мг/мл тулатроміцину у водному розчині.

Фармакологічні властивості:

Тулатроміцін - напівсинтетичний антибіотик групи макролідів. Макроліди представляють собою бактериостатические антибіотики, які пригнічують біосинтез білків завдяки селективного зв'язування з бактеріальною рибосомальної РНК. Тулатроміцін володіє активністю in vitro відносно Mannheimia (Pasteurella) haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophilus somnus іMycoplasma bovis, а також Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida і Mycoplasma hyopneumoniae - бактерій, які викликають захворювання дихальних шляхів у великої рогатої худоби і свиней. Тулатроміцін швидко резорбується і повільно виводиться з організму. Максимальна концентрація препарату в крові реєструється вже через 30 хвилин після введення. Виводиться препарат нирками. Драксін за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин

Застосування: 

  • З лікувальною метою при бактеріальних інфекціях органів дихання у великої рогатої худоби, що викликаються Mannheimia (Pasteurella) haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophilus somnus і Mycoplasma bovis, чутливими до тулатроміціну.
  • Для лікування інфекційного кератоконьюктівіта великої рогатої худоби, що викликається Moraxella bovis і Neisseria spp.
  • З лікувальною метою свиням при інфекціях органів дихання, що викликаються Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis і Mycoplasma hyopneumoniae, чутливими до тулатроміціну.
  • З лікувально-профілактичною метою при респіраторних хворобах бактеріальної етіології у великої рогатої худоби і свиней в неблагополучних щодо захворювання господарствах при виявленні хворих тварин.

Дозування:

Лише один раз, 1 мл на 40 кг маси тіла, підшкірно
При призначенні великій рогатій худобі, маса якого перевищує 300 кг, дозу розділяють таким чином, щоб обсяг вводиться в одну точку не перевищував 7.5 мл. При лікуванні свиней, маса яких перевищує 80 кг, дозу розділяють таким чином, щоб вводити в одне і те ж місце не більше 2 мл.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Драксін не слід змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами, не рекомендується призначати одночасно з іншими макролідами або лінкозамідами.

Каренція:

Забій Великої рогатої худоби на м'ясо дозволяється Не Раніше, чем через 30 діб, а м'ясо в місці введення препарату можна використовуват, що не Раніше, ніж через 55 діб після останнього застосування препарату. Якщо забій тварин проводять раніше, ніж через 64 ​​дні після  останнього застосування препарату, печінку и нирки утилізують. Після 64 днів печінку і нирки тварин можна використовуват в їжу без обмежень. Забороняється застосовуваті препарат для корів, від яких отримуються молоко для харчових цілей.  не застосовувати у тільних корів або теличок, від яких планують отримувати молоко для харчових цілей в протягом  2 місяців до очікуваного терміну отелення.

Форма випуску:

флакони по 100 мл.

Зберігання:

Драксін зберігають в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 5°С до 25ºС 

Після розкриття флакона препарату необхідно використовувати протягом 30 днів. Драксін не можна застосовувати після закінчення терміну придатності.

Термін придатності:

Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виготовлення

Написати відгук