• Вакцина Ван Шот Ультра

Вакцина Ван Шот Ультра

Наявність:
В наявності
Артикул:
Zoetis
Виробник:
Zoetis
ще не оцінено Написати відгук

Загальні відомості

Вакцина «ВанШотУльтра 8» (OneShotUltra 8) для профілактики клостридіозів і пастереллеза великої рогатої худоби, складається з двох інактивованих формаліном компонентів: лиофилизированного - бактерин-токсоид Mannhemia (pasteurella) haemolytica і рідкого - токсоид Clostridium chauvoi, Cl. septicum, Cl. haemolyticum, Cl. novyi, Cl. sordellii, Cl. perfringens типів С і D з додаванням ад'юванта Стімуген.

Ліофілізований компонент за зовнішнім виглядом являє собою однорідну пористу масу від білого до блідо-жовтого кольору, рідкий компонент - рідина від жовтого до світло-коричневого кольору.

Форма випуску

Ліофілізований компонент вакцини розфасований по 10 і 50 доз в скляні флакони відповідної місткості, а рідкий компонент в пластикові флакони місткістю 20 см3 і 100 см3.

Фармакологічні властивості

Імунітет проти клостридіозів, що викликаються Cl. chauvoi, Cl. septicum, Cl. haemolyticum, Cl. novyi, Cl. sordellii, Cl. perfringens типів С і D і пневмонії, спричиненої Mannhemia haemolytica формується у тварин через 3 тижні після двократної вакцинації і зберігається не менше 12 місяців.

У рекомендованих дозах вакцина нешкідлива і ареактогенна. Лікувальними властивостями не володіє.

Показання до застосування

Вакцина призначена для профілактики клостридіозів великої рогатої худоби, що викликаються Cl. chauvoi, Cl. septicum, Cl. haemolyticum, Cl. novyi, Cl. sordellii, Cl. perfringens типів С і D і пневмонії, викликаної Mannhemia haemolytica. Перед вакцинацією вміст флакона з рідким компонентом переносять у флакон з ліофілізованим компонентом, дотримуючись правил асептики, струшують до повного розчинення. Для імунізації використовують одноразові шприци та голки або багаторазові, які стерилізують кип'ятінням протягом 20 хвилин. Стерилізація шприців та голок хімічними засобами не допускається.

Імунізують лише клінічно здорових тварин з 45-денного віку. Вакцину вводять підшкірно дворазово з інтервалом 4-6 тижнів в обсязі 2 мл (1 імунізують доза).

Місце ін'єкції обробляють 70% спиртом або іншим антисептиком. Тваринам забезпечують належний догляд і утримання. Введення тваринам гіперімунна сироваток або імунодепресантів протягом 1 місяця до або після вакцинації може знизити імунну відповідь.

Терміни очікування

Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 21 день після вакцинації, молоко використовують без обмежень.

Умови зберігання

Вакцину зберігають і транспортують в заводській упаковці в сухому темному місці при температурі від 20С до 70С. Не допускають заморожування. Термін придатності вакцини становить 18 місяців з дати виготовлення при дотриманні умов зберігання. Вакцина не підлягає застосуванню після закінчення терміну придатності.

Написати відгук