• Вакцина Скоугард

Вакцина Скоугард

Наявність:
В наявності
Артикул:
Zoetis
Виробник:
Zoetis
ще не оцінено Написати відгук

За зовнішнім виглядом вакцина являє собою суспензію білого або блідо-жовтого кольору. При зберіганні вакцини можливе утворення пухкого осаду, який при струшуванні легко розбивається в гомогенну суспензію.

Форма випуску

Вакцина розфасована по 20 або 100 куб.см. в поліетиленові флакони відповідної місткості, закупорені гумовими пробками, укріпленими алюмінієвими ковпачками.

Фармакологічні властивості

Вакцина забезпечує формування колострального імунітету у новонароджених телят (після випоювання їм молозива від вакцинованих корів) проти неонатальної діареї викликаної корона- і ротавирусами (серотипи G6 і G10), ентеротоксичними штамами E.coli з фактором адгезії К99 і Clostridium perfringens (тип С). Рівень захисту телят залежить від часу випоювання, якості і кількості молозива, тому необхідно звернути особливу увагу на забезпечення телят достатньою кількістю молозива від вакцинованих корів.

У рекомендованих дозах вакцина нешкідлива і ареактогенна. Лікувальними властивостями не володіє.

Показання до застосування

Вакцина призначена для імунізації здорових нетелей і тільних корів з метою профілактики діареї новонароджених телят, викликаної ротавирусом великої рогатої худоби (серотипи G6 і G10), коронавірусів великої рогатої худоби, ентеротоксичними штамами E.coli з фактором адгезії К99, Clostridium perfringens (тип С). Перед застосуванням вакцини вміст флакона необхідно струсити до утворення гомогенної суспензії. Вакцину вводять внутрішньом'язово в область шиї в обсязі 2 см3 (1 доза). Місце ін'єкції обробляють 70 ° спиртом або іншим антисептиком.

Тваринам забезпечують належний догляд і утримання.

Первинна вакцинація

Прищеплюють здорових стельних тварин дворазово з інтервалом 3-4 тижні. Другу дозу вакцини необхідно запровадити не пізніше 3-6 тижнів до отелення.

Ревакцинація

Корів ревакцинируют перед кожним готелем. Вакцину вводять одноразово в обсязі 2 см3 за 3-6 тижнів до отелення. У рідкісних випадках вакцина може викликати у окремих тварин анафілаксію або незначний набряк на місці ін'єкції. При виникненні анафілаксії тваринам вводять адреналін або антигістамінні препарати в рекомендованих дозах. Набряк зникає протягом декількох днів без лікування. Після вакцинації у деяких тварин можливе короткочасне підвищення температури тіла.

Терміни очікування

Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 21 день після вакцинації, молоко використовують без обмежень.

Забороняється введення тваринам гіперімунна сироваток або імунодепресантів протягом 1 місяця до або після вакцинації.

Умови зберігання

Вакцину зберігають і транспортують в сухому темному місці при температурі від 2 до 7С протягом 18 місяців.

Написати відгук