• Вакцина  Інфорс - 3

Вакцина Інфорс - 3

Наявність:
В наявності
Артикул:
Zoetis
Виробник:
Zoetis
ще не оцінено Написати відгук

Склад

В одній імунізуючій дозі вакцини містяться атенуйовані штами збудників: інфекційного ринотрахеїту (штам RLB 106) не менше 105,5 ТЦД50, парагрипу-3 (штам RLB 103) не менше 105,0 ТЦД50 і респіраторно-синцитіальних інфекцій (штам BRSV / 375) НЕ менше 104,7 ТЦД50.

Фармакологічні властивості

В одній імунізуючій дозі вакцини містяться атенуйовані штами збудників: інфекційного ринотрахеїту (штам RLB 106) не менше 105,5 ТЦД50, парагрипу-3 (штам RLB 103) не менше 105,0 ТЦД50 і респіраторно-синцитіальних інфекцій (штам BRSV / 375) НЕ менше 104,7 ТЦД50. 

Вакцина нешкідлива, лікувальними властивостями не володіє

Показання до застосування

Вакцина призначена для профілактики ринотрахеїту, парагрипу-3 і респіраторно-синцитіальних інфекцій великої рогатої худоби.

Дозування і застосування

Заборонено вакцинувати клінічно хворих і / або ослаблених тварин. Вакцинації підлягають здорові тварини, включаючи тільних тварин, з першого тижня життя. Телят, вакцинованих до віку 6 місяців, слід ревакцинувати після 6 місяців з метою запобігання можливої інтерференції імунізації з боку материнських антитіл. Ревакцинацію проводять щорічно. Перед вакцинацією вміст флакона з рідким компонентом переносять у флакон з ліофілізованим компонентом, дотримуючись правил асептики, і збовтують до повного розчинення. Вакцину вводять інтраназально в дозі 2 мл. У кожну ніздрю вводять по 1 мл вакцини. 

Слід уникати порушень схеми (термінів) введення вакцини, оскільки це може призвести до зниження ефективності імунопрофілактики інфекційного ринотрахеїту, парагрипу-3 і респіраторно-синцитіальних інфекцій. У разі пропуску чергового введення вакцини необхідно провести імунізацію якнайшвидше.

Побічна дія

Симптомів прояву інфекційного ринотрахеїту, парагрипу-3, респіраторно-синцитіальних інфекцій або інших патологічних ознак при передозуванні вакцини не встановлено. 

Особливостей поствакцинальної реакції при первинному і наступних введеннях вакцини не встановлено. При застосуванні вакцини відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило , не відзначається. У разі появи алергічних реакцій застосування препарату припиняють і призначають антигістамінні засоби, адреналін, кортикостероїди або інше симптоматичне лікування.

Обмеження

Продукти забою від вакцинованих тварин реалізують для харчових цілей не раніше, ніж через 21 день після введення вакцини, молоко використовують без обмежень.

Протипоказання

Заборонено застосовувати вакцину в одному шприці з іншими імунобіологічними препаратами.

Умови зберігання

Вакцину зберігають і транспортують в сухому темному місці при температурі від 2 ° С до 7 ° С. Не допускається заморожування компонентів! Вакцину слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Термін придатності

Термін придатності вакцини становить 18 місяців з дати випуску при дотриманні умов зберігання і транспортування. Після закінчення терміну придатності вакцина для застосування не придатна.

Написати відгук