• Пропіленгліколь - енергетична добавка для лікування і профілактики кетозу.

Пропіленгліколь - енергетична добавка для лікування і профілактики кетозу.

Наявність:
В наявності
Артикул:
Шенкон
Виробник:
Шенкон
5/5 (3 відгуків) Написати відгук

Опис

Пропіленгліколь – це глюкопластичное з'єднання, яке в рамках обміну речовин використовується при синтезі вуглеводних сполук (глюконеогенез). Глюконеогенез визначає продуктивність енергетичного обміну речовин у корови і має вирішальне увагу на кількість молока і вміст білка в молоці. Обмежуючий фактор глюконеогенезу – то синтез пропіонової кислоти в рубці. Тому, переважно в США, почали пробувати, з допомогою гликогенных сполук, таких як пропіленгліколь, поліпшити забезпечення високопродуктивних корів енергією і тим самим знизити захворюваність кетозами.

Склад

1,2-пропандиол (пропіленгліколь) 99%– безбарвна гігроскопічна рідина фармацептического якості. Речовина легко розчиняється у воді або спирті в будь-яких співвідношеннях.

Фармакологічні властивості

Пропіленгліколь дуже швидко абсорбується в рубці тваринного і через кров потрапляє в печінку. Там він використовується при синтезі глюкози. Для великої рогатої худоби вміст у пропіленгліколі енергії становить 16,8 МДж ЧЭЛ на кг сухої речовини. 

Застосування

Можна розбавити водою і ввести в кормозмішувач, або лійкою рівномірно полити корм. Ефективна профілактика і лікування кетозу.
Важливо: на початку використання пропіленгліколю поступово вводити в раціон, в перші 5-6 днів вводити максимум по 100 г, а потім збільшувати

Дозування

Профілактика:
-Сухостійним коровам у підготовчий період за 2-3 тижні до отелення — 100-150 г/гол/добу.
-У день отелення - 500-600 г/гол/добу.
-Новотельным коровам з моменту отелення до четвертої тижні лактації —150 - 250 г/гол/добу
-Лікування:
-250-325 г/гол/добу протягом 10 днів.
Концентрат необхідно випоювати індивідуально розбавивши в 5-10 л води.

Протипоказання

Немає.

Форма випуску

Бочки 220 кг і каністри по 25 кг

Зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 5 ° С до 25 ° С у сухому, захищеному від світла місці і відносній вологості не більше 75%.

Термін придатності

1 рік.

Написати відгук