• Локсік 2% розчин для ін'єкцій

Локсік 2% розчин для ін'єкцій

Наявність:
В наявності
Артикул:
Vemedim corporation
Виробник:
Vemedim corporation
5/5 (1 відгуків) Написати відгук

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину: мелоксикам - 20 мг. Допоміжні речовини: етанол, вода для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості:

АТС vet класифікаційний код QM01A - протизапальні та протиревматичні препарати, нестероїдні. QM01AC56 - Мелоксикам. Мелоксикам - нестероїдний протизапальний засіб на основі енолієвої кислоти, класу оксикамів. Він пригнічує синтез простагландинів, які є медіаторами запалення, і тим самим, викликає протизапальну, антиексудативну, аналгетичну та антипіретичну дію. Знижує інфільтрацію лейкоцитів тканин. У незначній мірі також пригнічує колаген-індуковану агрегацію тромбоцитів. Мелоксикам також має антитоксичні властивості, які пов'язані з пригніченням продукування тромбоксидази В2, що виникає під впливом ендотоксинів Е. колі Біодоступність мелоксикаму після внутрішньолітньої ін'єкції досягає майже 100%. Найвищий рівень абсорбції досягається через 7,7 годин і 4 години після застосування препарату для тілець і лактуючих корів, відповідно, а також через 1 годину після застосування свиням. Мелоксикам зв'язується з протеїнами плазми крові більше, ніж на 98%. Найвища концентрація мелоксикаму після застосування - у печінці та нирках, найнижча - у скелетних м'язах та жировій тканині. Всі головні метаболіти мелоксикаму фармакологічно неактивні. Метаболізм у конях не досліджувався. Період напіврозпаду мелоксикаму після підшкірного введення становить 26 годин і 17,5 годин у телят і лактуючих корів, відповідно. Виділяється з організму, в основному, з молоком і жовчовицею, а також з сечовим і фекаліями.

Застосування:

Велика рогата худоба: лікування тварин за гострих запальних процесів органів дихання (у разі проведення відповідної антибіотикотерапії); як допоміжний засіб лікування телят (віком старше 1 тижня), хворих на діарею; за гострого мастусі в корів (як додаткова терапія); для зменшення післяопераційного болю після видалення рогів у тедят.


Свині: лікування тварин за патологією опорно-рухового апарату (для зменшення запалення та болю), а також як допоміжна терапія для лікування післяродового сепсису та токсемії (синдром мастит-метрит-агалактія) за проведення відповідної антибіотикотерапії.


Коні: для зменшення запалення і болю за гострих і хронічних форм запальних процесів опорно-рухового апарату і за коліком (як протизапальний та болезаспокійливий засіб).

Дозування:

Велика рогата худоба: підшкірно або внутрішньовенно в дозі 2,5 мл препарату на 100 кг маси тіла (0,5 мг мелоксикаму на 1 кг маси тіла) одноразово. Рекомендований максимальний об'єм препарату для введення в одне місце 10,0 мл. Свині: внутрішньом'язово в дозі 2,0 мл препарату на 100 кг маси тіла (0,4 мг мелоксикаму на 1 кг маси тіла) одноразово. При необхідності ін'єкцію повторювати через 24 години. Рекомендований максимальний об'єм препарату для введення в одну місце 2,0 мл. Коні: внутрішньовенно в дозі 3,0 мл препарату на 100 кг маси тіла (0,6 мг мелоксикаму на 1 кг маси тіла) одноразово.

Протипоказання:

Не застосовувати тварин з підвищеною чутливістю до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини. Не застосовувати тварин з порушеннями функції печінки, серця і нирок, з можливими виразками або кровотвореннями в травному каналі, при патологічних змінах крові. Не застосовувати телятам віком молодше 1 тижня. Не застосовувати лошатам віком до 6 тижнів. Не застосовувати препарат жеребним кобилем і в період лактації. Не застосовувати одночасно з глюкокортикоїдами, іншими нестероїдними протизапальними засобами та антикоагулянтами.

Каренція:

Забій тварин на м'ясо дозволяють через 15 діб (велика рогата худоба) і 5 діб (свині, коні) після останнього застосування препарату. Споживання молока дозволяють через 5 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або годують непродуктивними тваринами, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини ..

Форма випуску:

Флакони з темного скла, закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку по 20, 50 і 100 мл

Зберігання:

сухе темне, недоступна для дітей місці при температурі від 2 ° С до 25 ° С. Після першого відбору з флакона, препарат необхідно використовувати протягом 28 діб, за умови зберігання в темному місці при температурі від 2 ° С до 8 ° С.

Термін придатності:

2 роки

Написати відгук