• Вакцина Кетелмастер Голд

Вакцина Кетелмастер Голд

Наявність:
В наявності
Артикул:
Zoetis
Виробник:
Zoetis
ще не оцінено Написати відгук

Опис

Вакцина «Кетлмастер Голд FP5 С5» складається з двох окремо розфасованих компонентів:

ліофілізований комнонент містить живі аттенуіровані збудники інфекційного ри- нотрахеіта великої рогатої худоби штам RLB 106, парагрипу-З штам RLB 103 і респіраторно сінтіціальний інфекції штам BRSV / 375;

рідкий компонент містить убитий збудник вірусної діареї тип 1 і 2 штами 5960 і 536З7, і інактивовані лептоспіри серогрупи: L. Canicola, L. Grippotypl1osa, L. Hardjo L. Ictеrolшешоггhаgiае і L. Pomona з додаванням гентаміцину (не більше 30 мкг / мл) і мертіолята (не більше 0,01%) в якості консервантів.

Ліофілізований компонент за зовнішнім виглядом являє собою однорідну пористу масу від білого до блідо-жовтого кольору, рідкий компонент - рідина білого кольору.

Форма випуску

Ліофілізований компонент вакцини розфасований по 25 доз у скляні флакони відповідної місткості, а рідкий компонент - в пластикові флакони місткістю 125 см3.

Фармакологічні властивості

Вакцина забезпечує формування імунної відповіді у великої рогатої худоби проти збудників інфекційного ринотрахеїту, вірусної діареї, парагрипу-З, респіраторно-сінтіціальвой інфекції та лептоспірозу, що викликається L. Canicola, L. Grippotyphosa, L. Hardjo L. Icterohaemorrhagiae і L. Рomonа, через 3 тижні після двократної вакцинації, тривалістю не менше 12 місяців.

Показання до застосування

Вакцина призначена для профілактичної імунізації великої рогатої худоби проти: абортів, що викликаються збудниками інфекційного ринотрахеїту та вірусної діареї великої рогатої худоби; респіраторних хвороб, що викликаються збудниками інфекційного ринотрахеїту, вірусної діареї, парагрипу-3 і респіраторно-сінтіціальний інфекції великої рогатої худоби; лептоспірозу, що викликається лептоспірозом п'яти зазначених серогрупп.

Перед застосуванням вакцини вміст флакона з рідким компонентом переносять у флакон з ліофілізованим компонентом, дотримуючись правил асептики, і струшують до повного розчинення. Вакцину вводять підшкірно в область шиї в обсязі 5 см3 (1 доза). Місце ін'єкції обробляють 70% спиртом або іншим антисептиком. Тваринам забезпечують належний догляд і утримання.

Первинна вакцинація

Прищеплюють здорових тварин дворазово з інтервалом З-4 тижні. Вакцинацію рекомендується починати, як тільки рівень колостральной антитіл знизиться нижче нейтралізуючого. З метою профілактики абортів у корів, що викликаються вірусами ринотрахеїту, і вірусної діареї у телят, рекомендується дворазова вакцинація корів за 5 і 2 тижні до запліднення. У великої рогатої худоби, вакцинованого у віці до 6 місяців, необхідно проводити повторну вакцинацію після досягнення віку 6 місяців.

Ревакцинація

Ревакциніруют щеплених тварин щорічно однієї дозою вакцини. Після введення вакцини «Кетлмастер Голд FP5 L5» можливий розвиток алергічної реакції. В цьому випадку тваринам проводять відповідну симптоматичну терапію. Імунна відповідь може бути знижений у тварин перенесли стресовий вплив (транспортування, перегрупування і т.д.), тварин, які перебувають у несприятливих екологічних умовах, при неправильному годуванні, а також при недотриманні інструкції із застосування вакцини. Введення тваринам гіперімунна сироваток або імунодепресантів протягом 1 місяця до або після вакцинації може знизити імунну відповідь. В цьому випадку для забезпечення формування імунітету достатньої напруженості може знадобитися додаткове введення вакцини.

Терміни очікування

Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 21 день після вакцинації, молоко використовують без обмежень.

Умови зберігання

Вакцину зберігають і транспортують в заводській упаковці в сухому захищеному від світла місці при температурі від 20 до 70С. Не допускають заморожування. Термін придатності вакцини становить 12 місяців з дня виготовлення при зазначених умовах зберігання.

Виробник: Пфайзер, США

Написати відгук