• Девімектин 0,6% порошок

Девімектин 0,6% порошок

Наявність:
В наявності
Артикул:
DEVIE
Виробник:
DEVIE
ще не оцінено Написати відгук

Склад.

1 кг препарату містить діючу речовину: івермектин – 6 г, наповнювач – до 1000 г.

Фармакологічні властивості:

Девімектин премікс – авермектиновий антигельмінтний препарат. Речовина посилює вивільнення гама-аміномасляної кислоти (ГАМК) в пресинаптичних нейронах. ГАМК – універсальний тормозний медіатор, який блокує постсинаптичну стимуляцію сусідніх нейронів у нематод. Шляхом стимуляції вивільнення ГАМК івермектин викликає параліч і загибель паразитів. Метаболізується івермектин в печінці шляхом окислювальних процесів, виділяється, головним чином, з фекаліями. Менше 5% препарату виводиться з сечею.

Застосування.

Для профілактичної та лікувальної дегельмінтизації свиней викликаних шлунково-кишковими нематодами Ascaris suum, Hyostrongylus rubidus (статевозрілі та личинки четвертої стадії), Oesophagostomum spp., Strongyloides ransomi (статевозрілі); легеневими нематодами Metastrongylus spp. (статевозрілі); вошами Haematopinus suis; коростяними кліщами Sarcoptes suis.

Дозування.

Девімектин премікс застосовується з кормом протягом 7 діб у наступних дозах:

свиням з масою тіла менше 40 кг – 333 г преміксу на тонну корму;

свиням з масою тіла більше 40 кг – 400 г преміксу на тонну корму.

Протипоказання.

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати тваринам під час лактації та за 35 діб до дати пологів. Не застосовувати виснаженим тваринам.

Період виведення (каренція).

Забій тварин на м’ясо дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане раніше встановленого терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, в залежності від висновку ветеринарного лікаря.

Форма випуску.

Полімерні пакети по 800 г.

Зберігання.

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі 5-25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності

3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 5 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від +4 до +8 °С.

Написати відгук