• Азитродев розчин для ін’єкцій

Азитродев розчин для ін’єкцій

Наявність:
В наявності
Артикул:
DEVIE
Виробник:
DEVIE
5/5 (2 відгуків) Написати відгук

Склад:

азитроміцину гідрат – 100 мг, пролонгуючий наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості:

Азитроміцин – напівсинтетична речовина з групи азалідів (ряд макролідів). Активний по відношенню до грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Actinomyces spp., Clostridium spp, Corynebacterium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae) та деяких грамнегативних мікроорганізмів (Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Actinobacillus spp., Bordetella bronchiseptica, E. coli, Proteus mirabilis, Spirochaetales spp., Leptospira spp), а також до хламідій та мікоплазм.

Механізм дії азитроміцину полягає у пригніченні синтезу білків мікробіальної клітини.

Діюча речовина препарату після ін’єкції швидко проникає у тканини та міжклітинну рідину, де знаходиться тривалий час, накопичується у макрофагах. Азитроміцин володяє вираженим постантибіотичним ефектом.

Застосування:

призначають великій та дрібній рогатій худобі, свиням для лікування захворювань респіраторної, травної, сечостатевої систем, опорно-рухового апарату та м’яких тканин, викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмами, в тому числі при мікоплазмозі, хвороби Глессера, актинобацилярній плевропневмонії, дизентерії свиней, ламініті, тощо.

Дозування:

Азитродев вводять внутрішньом’язово або підшкірно у дозі 1 мл на 50 кг маси тіла, одноразово. Молодняку застосовують препарат у дозі 0,5-1 мл на 10 кг маси тіла.

При необхідності можливе повторне введення препарату через 48 годин. Не рекомендується вводити в одне місце більше 10 мл. препарату.

Протипоказання:

індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не змішувати в одному шприці з іншими препаратами. Не застосовувати паралельно з бактеріостатичними антимікробними засобами (бета-лактами, сульфаніламіди).

Каренція:

м’ясо – 30 діб, молоко – 10 діб.

Форма випуску:

флакони по 50.

Зберігання:

в сухому темному місці при температурі 10-25 °С.

Термін придатності:

2 роки.

Написати відгук