• Агита - AGITA®

Агита - AGITA®

Наявність:
В наявності
Артикул:
Elanco Animal Health
Виробник:
Elanco Animal Health
5/5 (1 відгуків) Написати відгук

Склад: 100 г препарату містять:

Тіаметоксам – 10,0 г,
Трикозен – 0,05 г,
Тенсопол – 1,5 г,
Лактозу – 10,0 г,
Лігносульфонову кислоту етоксілат натрієву сіль – 0,5 г,
Цукор кристалічний до 100 г.

Фармацевтична форма: 

Водорозчинні гранули.

Фармакологічні властивості: 

АТС –vet класифікаційний код: QV20AA Препарати для дезінфекції тваринницьких приміщень, обладнання. Препарат містить 10% тіаметоксаму – сполуку, що належить до групи неонікотиноїдів, і 0,05% трикозену – феромон, що приваблює мух. Тіаметоксам взаємодіє як антагоніст із рецепторними білками нікотинових ацетилхолінових рецепторів на постсинаптичній мембрані нервових клітин, що, в кінцевому результаті, призводить до смерті мух. Активна речовина виявляє токсичну дію як при потраплянні всередину, так і при контакті із зовнішніми покривами (речовина проникає через поверхню тіла комахи).

Клінічні особливості:

Вид тварин:

 Безпосередньо не стосується.

Показании до застосування: 

Даний інсектицид призначений для боротьби з мухами в тваринницьких приміщеннях, а також у громадських місцях і на складах. Препарат застосовують в місцях скупчення комах, наприклад, таких як теплі стіни, стіни із сонячного боку, віконні рами, опори, частини огорож, труби тощо.

Протипоказання:

Немає.

Побічна дія: 

Не виявлена.

Особливі застереження при використанні: 

Не застосовувати в присутності тварин та птиці. На час проведення обробки, приміщення слід звільнити від тварин. Приміщення можна використовувати після висихання обприсканих поверхонь. Не обробляти інвентар, який використовують при годуванні птахів та тварин (годівниці, корита, поїлки тощо), а також поверхні, які можуть облизувати тварини. У свинарнику обприскувати поверхні на висоті вище 1,5 м, а в хлівах – вище 2 м.

Використання під час вагітності, лактації, несучості: 

Немає відношення.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: 

Не встановлено.

Дози і способи введення тваринам різного віку ( спосіб використання, концентрації, норми витрат, експозиція): 

Препарат застосовують у вигляді розчину для нанесення на поверхні або обприскування поверхонь. 

Нанесення на поверхні:

Приготування робочого розчину: В окремій ємності розчинити 400 г AGITA® 10 ВГ у 320 мл води (кімнатної температури). Ретельно розмішати до одержання однорідного розчину.
Спосіб виконання обробки: отриманого розчину достатньо для обробки приміщень загальною площею 160 м2. Слід нанести не менше як на 30 фрагментів поверхні розміром 10 x 30 см2. У місцях, непридатних для нанесення препарату , або там, де небажано його наносити через можливість незначної зміни кольору поверхонь, препарат слід нанести на смужки картону або поліетиленової стрічки і розвісити їх у приміщенні.
Термін дії: 6–8 тижнів.
Обприскування поверхонь:
Приготування робочого розчину: у ємності апарату для обприскування розчинити 400 г препарату AGITA® 10 ВГ у 3,2 літра води (кімнатної температури), ретельно розмішавши.
Спосіб виконання обробки: отриманого розчину достатньо для обробки приміщень площею 80 м2. Безпосередньому обприскуванню підлягає близько 30% поверхні.
Термін дії: 4 – 6 тижнів.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти): 

Не має відношення.

Спеціальні застереження: 

Розчин, перед застосуванням, слід дуже ретельно розмішати. Якщо процес обробки був припинений більш ніж на 30 хвилин, розчин слід повторно перемішати. Розчин препарату повинен бути використаний відразу ж після його приготування або протягом того самого дня. Препарат не слід наносити на брудні, сильно пористі або свіжопобілені поверхні. Токсичний для бджіл!

Період виведення (каренції): 

Не стосується.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: 

Роботи, пов’язані із приготуванням робочих розчинів засобу, персонал повинен виконувати в провітрюваних приміщеннях, забезпечених питною водою та каналізацією, із дотриманням заходів, які забезпечують захист шкіри та очей – у захисному одязі, захисних рукавицях й окулярах. При проведенні робіт персоналу забороняється вживати їжу, пити і палити, слід уникати розбризкування та попадання засобу в очі і на шкіру. У випадку контакту з очима промити їх великою кількістю води, а потім звернутися за порадою до лекаря. Після контакту зі шкірою негайно промити її великою кількістю води з мильною піною.

Фармацевтичні особливості:

Форми несумісності: 

Не встановлені.

Термін придатності:

5 років.

Особливі заходи зберігання: 

Зберігати в оригінальному пакуванні виробника в затемнених, добре вентильованих приміщеннях при температурі від мінус 10°С до 30°С.

Природа і склад контейнера первинного упакування:

 Пластикові контейнери, що містять 100 та 400 г продукту.

Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками: 

Не виливати залишки препарату в раковину або каналізацію. У порожньому упакуванні з–під препарату слід проробити отвори й утилізувати його разом із гіобутовими/комунальними відходами.

Корисна інформація:

Реєстраційне посвідчення

Написати відгук